background

Keban General Buzdolabı Servis

Keban General Buzdolabı Servis
Keban General Buzdolabı Servis: Ülkemizde kullanılan kombiler genellikle doğalgaza bağlanabilecek kapasitede üretilmektedir. Çeşitli kombi hataları ile karşılaşmamak için her yıl mutlaka kombi servislerine kombi bakımı yaptırmanız çok yararlı olacaktır. Kombiniz kaloriferde çalışırken basınç yükseliyor ise genleşme tankında sorun olması büyük olasılıktır. Kombi 3A arızası veriyor sa dif basınç şalterini, atık gaz tahliyesini ve fanı kontrol edin. Kombi bakımı sayesinde kombinizin kış aylarında arızalanması önlenir. Her marka kombiniz için müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en üst düzeyde hizmeti sunmaktayız.
Kombilerinizin yerinde ve atölyemizde yıllık bakımları uzman teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi CL arıza kodu veriyor sa sıcak kullanım suyu sıcaklık sensörü arızalı anlamına gelmektedir. Elazığ genelinde hizmet kalitemizi her geçen gün arttıran firmamız,endüstriyel soğutma sistemleri,kombi,klima,beyaz eşya ve benzeri makine ve cihazlarınıza özel servis hizmeti vermekteyiz. En düşük maliyet ile en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan firma her bütçeye hitap etmektedir. Kombi E64 hatası veriyor ise seçici düğme 1 doğru konumda değil anlamına gelmektedir. Firmamıza kombi arızalarınız ile ilgili 7/24 başvurabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz. Kombi t 7 hatası veriyor ise kombiniz dış hava sıcaklık sensörü arızası (kısa devre) yapmış demektir.
Asla sizleri mağdur etmeden kombi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. kombi bakımı süreçlerinde firmamızı tercih ederek çok büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen müşteri memnuniyetine ilk günden beri gösterdiğimiz özen ile bugün bize güvenen geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Acil müdahalelerde ekstra ücret ödemeden firmamızı tercih edebilir size uygun avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kombi anakart tamirinde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri; mutlaka kartın üzerindeki devrelerin değişmiş olması gerektiğidir. Kaliteli hizmet ve orjinal yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz. Kombi E 08 ışığı kombide yetersiz tesisat basıncı olduğunu gösterir. Elazığ gibi yerlerde de kombi bakımı kombi arıza onarım hizmeti ve petek temizleme gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kombi bakımı sonrasında, peteklerin daha iyi ısındığı, ısınmayan bazı peteklerin özellikle alt kısımların eskisinden verimli olduğu görülmektedir. Kombinin barı neden artar ve çözümü için arıza kaydı oluşturunuz. E25-E26 kombi hatası arızası: Pompa blokajı arızası olabilir. Kombi servis numaramız .

  TIKLA ARA 0554 442 5342   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Kısa sürede teslim hızı

Uygun fiyatlı tamir performansı

×
×
  5544425342   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder